Підприємство

ТзОВ Завод «Промлит» пропонує швидкі ливарні рішення для промислових підприємств Європи, України та Росії.

Завод вже понад 60 років виготовляє продукцію для підприємств:

– Гірничодобувної і гірничо-збагачувальної галузей;

– Цементної галузі;

– Металургії;

– Машинобудування;

– Вагонобудування.

 

Досвідчені фахівці нашого підприємства виготовляють відливки вагою від 1 до 2500 кг з легованих і вуглецевих сталей, легованих чавунів СЧ, ВЧ і кольорових металів.

Переваги роботи із нами:

1. Підприємство самостійно розробляє конструкторсько-технічну документацію.

2. Модельний цех заводу оснащений CNC-обладнанням, яке дозволяє отримувати високоточні моделі для підготовки і впровадження у виробництво як великих, так і середніх та одиночних серій випуску відливок.

3. Європейське землеприготувальне і формувальне обладнання забезпечує отримання відливок високого рівня якості.

4. Плавка металів здійснюється в індукційних печах Inductotherm. Хімічний склад сплавів контролюється спектральним аналізатором Solaris, точність якого підтверджена атестаційним сертифікатом.

5. Лабораторія перевірки якості проводить спектральний аналіз металів і сплавів, а також контроль температури заливання, контроль міцності на розрив і плинність.

6. Обрубка і очистка, яка проводиться на сучасних дробоструменевих апаратах, забезпечує високу якість зовнішньої поверхні і низьку шорсткість відливок.

7. На підприємстві працює термічна дільниця, на якій проводиться нормалізаційний відпал, калка, зокрема на воду, а також низький відпуск.

8. Продукція ТзОВ «Завод «Промлит» супроводжується сертифікатом якості.