Home LLC “PLANT GORSTAL”

LLC “PLANT GORSTAL”

Підприємство розташоване на ділянці площею 6,5 га та має 16000 м2 виробничих приміщень.

Завод Горсталь спеціалізується на виготовленні сталевих та чавунних відливок, у тому числі низьколегованих, високолегованих, марганцевих, жаростійких, жароміцних та інших ливарних сплавів. Підприємство обладнане двотигельними індукційними печами середньої частоти Inductotherm, ємністю 6 і 3 т. Завдяки цьому Завод Горсталь є одним із небагатьох нових підприємств України, що може виготовити виливки вагою до 10 т та розмірами 4000x4000x2000.

На підприємстві також встановлено автоматичну формувальну лінію Savelli (Італія), продуктивністю 45 форм на годину, розміром 1250×1000×300, методом мультигідравлічного ущільнення (300 Bar). Загальна проектна потужність 14000 т виливків на рік.

У виробничій структурі нашого підприємства є механічно-оздоблювальний цех, обладнаний токарними, токарно-карусельні, фрезерними, розточними, свердлильними, довбальними та шліфувальними верстатами, у тому числі з програмним управлінням.

На підприємстві впроваджено прогресивні технології плавки та формування з використанням сучасних прогресивних матеріалів.

На ТОВ "Завод "Горсталь" впроваджено систему менеджменту якості ISO 9001:2015. Це підтверджує актуальний сертифікат відповідності. На підприємстві створено таку систему документації, що регулює всі дії, що стосуються якості продукції. Це допомагає правильно побудувати бізнес-процеси та приймати найбільш оптимальні управлінські рішення які впливають на якість нашої ливарної продукції.

Our products are bought

Mining and dressing mills, quarries
Mining and dressing mills, quarries
Coal enterprises, mines
Coal enterprises, mines
Municipal institutions
Municipal institutions
Cement factories
Cement factories
Mechanical engineering
Mechanical engineering
Ports
Ports