Головна ТОВ “Завод Промлит”

ТОВ “Завод Промлит”

Завод спеціалізується на виготовленні дрібносерійних і середньосерійних партій відливок з сірих, низьколегованих та високолегованих чавунів, в тому числі з вермикулярним та шаровидним графітом різних марок. Наша продукція виготовляється для машинобудівних, металургійних, добувних, транспортних та переробних підприємств. До 50% нашої продукції відправляється на експорт в різні країни світу.

Виробнича потужність підприємства 3000т в рік.

В виробничій структурі нашого підприємства знаходиться сучасний модельний цех, обладнаний CNC-обладнанням, що забезпечує якісне виготовлення складних моделей в стислі терміни.

На підприємстві працює автоматична формувальна лінія повітряно-імпульсного ущільнення, придбана в Швейцарії, продуктивністю 40 форм за годину, розміром 900x700x300. Це устаткування забезпечує виготовлення відливок з мінімальними ливарними ухилами, без зміщень та високою якістю поверхні.

На ТОВ “Завод “Промлит” впроваджено систему менеджменту якості ISO 9001:2015. Це підтверджує актуальний сертифікат відповідності. На підприємстві створено таку систему документації, що регулює всі дії, що стосуються якості продукції. Це допомагає правильно побудувати бізнес-процеси та приймати найбільш оптимальні управлінські рішення які впливають на якість нашої ливарної продукції.

Нашу продукцію купують

Гірничо-які збагачують комбінати, кар'єри
Гірничо-які збагачують комбінати, кар'єри
Вугільні підприємства, шахти
Вугільні підприємства, шахти
Муніципальні заклади
Муніципальні заклади
Цементні заводи
Цементні заводи
Машинобудування
Машинобудування
Порти
Порти