Головна ТОВ “Завод Горсталь”

ТОВ “Завод Горсталь”

Підприємство розташоване на ділянці площею 6,5 га та має 16000 м2 виробничих приміщень.

Завод Горсталь спеціалізується на виготовленні сталевих та чавунних відливок, в тому числі низьколегованих, високолегованих, марганцевих, жаростійких, жароміцних та інших ливарних сплавів. Підприємство обладнане двохтигельними індукційними печами середньої частоти Inductotherm, ємністю 6 та 3 т. Завдяки цьому, Завод Горсталь є одним з небагатьох нових підприємств України, що може виготовити відливки вагою до 10т та розмірами 4000x4000x2000.

На підприємстві також встановлено автоматичну формувальну лінію Savelli (Італія), продуктивністю 45 форм за годину, розміром 1250x1000x300, методом мультигідравлічного ущільнення (300 Bar). Загальна проектна потужність 14000 т відливок на рік.

В виробничій структурі нашого підприємства є механічно-обробний цех, обладнаний токарними, токарно-карусельними, фрезерувальними, розточними, сверлильними, довбальними та шліфувальними, в тому числі з програмним управлінням.

На підприємстві запроваджені прогресивні технології плавки та формовки з використанням сучасних прогресивних матеріалів.

Нашу продукцію купують

Гірничо-які збагачують комбінати, кар'єри
Гірничо-які збагачують комбінати, кар'єри
Вугільні підприємства, шахти
Вугільні підприємства, шахти
Муніципальні заклади
Муніципальні заклади
Цементні заводи
Цементні заводи
Машинобудування
Машинобудування
Порти
Порти