Головна ТОВ “Завод Горсталь”

ТОВ “Завод Горсталь”

Підприємство розташоване на ділянці площею 6,5 га та має 16000 м2 виробничих приміщень.

Завод Горсталь спеціалізується на виготовленні сталевих та чавунних відливок, у тому числі низьколегованих, високолегованих, марганцевих, жаростійких, жароміцних та інших ливарних сплавів. Підприємство обладнане двотигельними індукційними печами середньої частоти Inductotherm, ємністю 6 і 3 т. Завдяки цьому Завод Горсталь є одним із небагатьох нових підприємств України, що може виготовити виливки вагою до 10 т та розмірами 4000x4000x2000.

На підприємстві також встановлено автоматичну формувальну лінію Savelli (Італія), продуктивністю 45 форм на годину, розміром 1250×1000×300, методом мультигідравлічного ущільнення (300 Bar). Загальна проектна потужність 14000 т виливків на рік.

У виробничій структурі нашого підприємства є механічно-оздоблювальний цех, обладнаний токарними, токарно-карусельні, фрезерними, розточними, свердлильними, довбальними та шліфувальними верстатами, у тому числі з програмним управлінням.

На підприємстві впроваджено прогресивні технології плавки та формування з використанням сучасних прогресивних матеріалів.

На ТОВ "Завод "Горсталь" впроваджено систему менеджменту якості ISO 9001:2015. Це підтверджує актуальний сертифікат відповідності. На підприємстві створено таку систему документації, що регулює всі дії, що стосуються якості продукції. Це допомагає правильно побудувати бізнес-процеси та приймати найбільш оптимальні управлінські рішення які впливають на якість нашої ливарної продукції.

Нашу продукцію купують

Гірничо-які збагачують комбінати, кар'єри
Гірничо-які збагачують комбінати, кар'єри
Вугільні підприємства, шахти
Вугільні підприємства, шахти
Муніципальні заклади
Муніципальні заклади
Цементні заводи
Цементні заводи
Машинобудування
Машинобудування
Порти
Порти